Üstün Kalite

Swingroo/Aida Swings ekibi olarak bizler ürünlerimizde en yüksek kaliteyi yakalamak için çok çalışıyor, sürekli yeni fikirler, yeni çözümler üretiyoruz. Eğer konu dış mekan mobilyası ise ürünün dayanıklılığı mutlu müşteriler isteyen tüm satıcılar için öncelik olmalıdır. Salıncaklarımızda dış mekan kullanımına uygun birinci kalite masif ahşap, korozyona dayanıklı metal aksam ve su geçirmez, kire, güneşe dayanıklı kumaş kullanıyoruz. Ahşap çeşitlerimiz olan İroko, Lareks, Kuzey Avrupa Çamı ve benzeri ağaçlar, bina dış kaplaması, iskele yapımı, tekne yapımı gibi ağır şartlara karşı dayanıklılığın esas olduğu endüstrilerde kullanılmaktadır. 

Ahşap dış etkenlere sürekli cevap veren, yaşayan bir organizmadır. Genleşir, çeker, döner ve eğilir. Bu yüzden kullanılan ağacın çeşidine ek olarak ağacın işleme şeklinin de son ürünün kalitesine ve dayanıklılığına büyük etkisi vardır. Marangozlukta kullanılan "laminasyon" işlemi, masif kalasların ahşap yapıştırıcı ve mengene marifetiyle katman katman hale getirilmesi işlemidir. Bu şekilde her ağaç katmanı diğerinin çalışmasını engelleyeceği için ahşap formunu korur ve farklı yönlere bakan katmanlar ahşabı aynı boyutta yekpare halinden kat ve kat daha sağlam hale getirir.

Şık minder ve tentelerimiz Türk Sunfabrics ve İspanyol Etisilk'e ait su itici, küf yapmayan, solmayan ve kir tutmayan kumaşlardan yapılmaktadır. Bankın asılı olduğu mekanizma zincir değil, çok daha sağlam olan elektrostatik toz boyalı masif metal lamalardan yapılmıştır. Sallanma mekanizmasının gıcırdamasını engellemek amacıyla özel sert plastikten bir parça mekanizmaya eklenmiştir. 

Üretim süreci ISO belgelerimiz:

 

Kullandığımız ağaçlar ile ilgili belgeler:

Kumaş belgeleri:

 
Sayfa başına git