Modern Tasarım

Yirmi yılı aşkın süredir mobilya ve bahçe mobilyası üretimi yaptıktan sonra bahçe mobilyası pazarında gördüğümüz bir talebe cevap vermek üzere, kendi tasarımımız ahşap salıncakları üretmek üzere yola çıktık. İşimiz gücümüz salıncak olduğu için de bu konuda fark yaratmak istedik. Bu yüzden üretimde en kaliteli malzemeleri kullanmayı, üstün bir rahatlık sağlamayı ve kendimizi sürekli geliştirmeyi hedefliyoruz. Şu andaki tasarımlarımızı da işte bu vizyonla yarattık.

Modellerimizde oturma bankları hafifçe arkaya doğru eğik olduğu için sırtınızın alt bölgeleri ve beliniz tamamen desteklenir. Sırt minderi üst sırt, boyun, omuzlar ve başınıza destek verecek şekilde yüksek ve dolgun tasarlanmıştır. Bankın oturma kısmı oldukça geniş, oturma minderi dolgun ve yumuşaktır ve ahşap bankın dışına doğru sarktığı için dizler alttan desteklenir.

Taşıyıcı iskelet üzerinde her iki yanda sehpa olarak kullanılmak üzere geniş birer kol tasarlanmıştır. Tentenin açısı güneşin geliş açısına göre ayarlanabilmektedir.

Asma aparatı olarak klasik zincir yerine çok daha sağlam olan ve modern çizgimizi tamamlayan özel tasarım elektrostatik toz boyalı masif metal lamalar kullanılmıştır. Salıncağın gıcırdamaması için mekanizmaya sert plastikten özel bir parça eklenmiştir.
Sayfa başına git